Твиттер враћа хронолошку временску линију и то на разуман начин

Аутор: Randy Alexander
Датум Стварања: 25 Април 2021
Ажурирати Датум: 16 Може 2024
Anonim
HUNGRY SHARK WORLD EATS YOU ALIVE
Видео: HUNGRY SHARK WORLD EATS YOU ALIVE


Ажурирано бр. 2, 15. јануара 2019. године (16:33 ЕТ): Оног тренутка када су корисници Андроида на Твиттеру већ дуго ту: сада можете приморати свој Твиттер феед да приказује твеетове хронолошким редоследом у Андроид апликацији.

Твиттер је званично објавио на (где другде?) Твиттер:

Андроид, имамо те. Од данас додирните ✨ да бисте пребацивали између најновијег и најпопуларнијег твеета. пиц.твиттер.цом/7рКсо3БНЕЈ6

- Твиттер (@Твиттер) 15. јануара 2019. године

Ако имате најновију верзију апликације Твиттер, у горњем десном углу фееда видећете икону звезде. Додирните то и пређите на хронолошки приказ. Ако сте неко време удаљени од апликације, она ће вас аутоматски искључити из хронолошког приказа и уместо тога ћете видети твитове за које Твиттер сматра да ће вам се највише допасти. Ако се то догоди, мораћете поново да ручно пребаците погледе.

Ако вам се не свиђа хронолошки приказ, само додирните ту икону звезде и можете се пребацити натраг. Нажалост, од сада, не постоји начин да кажете апликацији да вас трајно пребаци на хронолошки феед.


Ажурирање бр. 1, 18. децембра 2018. (16:58 ЕСТ): Раније данас, Твиттер је објавио да корисници иОС-а могу да прелазе између најновијег и најпопуларнијег твита већ од данас. Твиттер је такође рекао да ова функција "ускоро стиже" и на Андроид.

Ново на иОС-у! Од данас можете додирнути ✨ да бисте се пребацивали између најновијег и најпопуларнијег твеета на вашој временској траци. Ускоро на Андроид. пиц.твиттер.цом/6Б9ОКГ391С

- Твиттер (@Твиттер) 18. децембра 2018

Ажурирана Твиттер апликација сада садржи икону звезде у горњем десном углу. Притиском на њега појављује се могућност преласка између најновијег и најпопуларнијег твеета. Постоји и опција за приказ поставки вашег садржаја.

Изворни чланак, 18. септембар 2018 (03:29 ЕСТ): Твиттер је поново увео опцију да своје фидове види обрнутим хронолошким редоследом. У низу твитова компанија је објаснила да такође ради на „лако доступан“ начин да корисници прелазе између хронолошких и релевантних рокова заснованих на твитовима.


Твиттер се први пут ослободио чисто хронолошке временске линије у 2016. Уместо тога, почео је да означава твитове за које је мислио да би вам могли бити занимљиви (оба твеета оних који пратите и твитове које су корисници волели и делили) од последњег пута када сте проверили временску траку, испреплета са најновијим твитовима.

У изјави Твиттер је рекао да иако људи који користе његов феед базиран на алгоритам сматрају да је услуга „релевантнија и кориснија“, такође је признао да неки људи више воле да виде само најновије твитове.

4 / Дакле, радимо на томе да вам пружимо лако доступан начин преласка између временске траке твитераша која је за вас најрелевантнија и временске линије најновијих твитераша. Видећете нас како то тестирамо у наредним недељама.

- Подршка за Твиттер (@ТвиттерСуппорт) 17. септембра 2018

Твиттер наводи да ће у наредним недељама увести једноставан начин да се пређе на обрнути хронолошки поредак. Међутим, од данас корисници такође могу прегледати твеетове обрнутим хронолошким редоследом тако што ћете поништити потврдни оквир поред поставке „Прикажи најбоље твитере прво“. Пре промене, корисници који су уклонили овај оквир и даље ће видети препоручене твитере.

Увођењем опције за пребацивање између двије врсте Твиттер фееда, корисници ће моћи видјети релевантне твитере направљене од тренутка када су задњи пут били на веб локацији, а истовремено ће се моћи укључити у правовремене разговоре и нове вијести. То је решење које ће понудити најбоље из оба света, без искључења обожавалаца било ког подешавања - све док Твиттер добије исправну имплементацију, то јест.

Шта ви мислите о вестима? Јавите ми у коментарима.

Самсунг Галаки С10 5Г један је од важнијих смартфона који је објављен у последњих неколико година. То је први паметни телефон који се може повезати са 5Г бежичним мрежама које тек почињу да се крећу у...

Нови Сони ВХ-1000КСМ3 користи ЛДАЦ као свој главни Блуетоотх кодек, али можда нећете добити најбоље што нуде.Разлози за куповину Сони ВХ-1000КСМ3:...

Фасцинантне Постове