Виво Апек 2019 концепт руке: Нема тастера, нема портова!

Аутор: Randy Alexander
Датум Стварања: 27 Април 2021
Ажурирати Датум: 1 Јули 2024
Anonim
Виво Апек 2019 концепт руке: Нема тастера, нема портова! - Новости
Виво Апек 2019 концепт руке: Нема тастера, нема портова! - Новости

Садржај


Виво је пре годину дана направио наслове са својим концептом Виво Апек, испоручујући неколико карактеристика крвавих у једном потцењеном паковању.

Између поп-уп селфие камере, сензора отиска прста на екрану и екрана Сцреен СоундЦастинг, оригинални Виво Апек концепт и даље је један од најсавременијих уређаја тамо, и то после 12 месеци. Па како би Виво могао да га надјача? Ту долази Виво Апек 2019 Цонцепт.

Да ли је то врх мобилне технологије?

Виво Апек 2019 Цонцепт се издваја од ранијих уређаја по томе што практично нема портове ни дугмад. Компанија је то урадила како би видела како ће изгледати и радити заиста јединствени уређај, а мада то вероватно још није практично за свакодневну употребу, они су постигли ту визију.

Нема тастера или прикључака значи магнетни прикључак за напајање за пуњење и пренос података, при чему се индуктивни пуњач слаже са остатком телефона. На стражњој страни уређаја пуните магнетни индукцијски пуњач који добро функционише, али не чини се да је то практично за свакодневни дизајн паметних телефона. Ипак, ако желите да потпуно уклоните све портове са уређаја, ово је добар начин да то урадите.


Волео бих да видим и традиционално бежично пуњење у овом уређају. Ксиаоми је недавно представио своју 20В бежичну подлогу за пуњење која може прилично брзо да напуни Ми 9, а брзо бежично пуњење изгледа као да би то било паметно решење за овај уређај.

За разлику од лошег Меизу Зеро-а, Виво паметни телефон има најмање један главни ас у рукаву у облику сензора отиска прста преко целог екрана. Можете да притиснете буквално готово било где на ОЛЕД екрану да бисте откључали телефон. Ово је било једно од највећих проблема са данашњим сензорима отиска прста који приказују кориснике који ограничавају кориснике да притисну сићушно подручје екрана како би откључали уређај.

У наше време са телефоном, сензори отиска прста радили су изузетно брзо и тачно. Виво је увек водио пакет са оптичком технологијом отисака прстију, и сјајно је видети опцију која покрива целокупност екрана. Можете користити један отисак прста за ствари попут откључавања уређаја или вам треба два посебна отиска за додатну сигурност у стварима попут банкарских апликација.


Такође видимо ХТЦ У12 Плус подешавање стила за тастере за јачину звука и укључивање, одустајући од физичких тастера у корист онога што Виво назива Тоуцх Сенсе техником. Виво технологија прихвата технологију која користи комбинацију капацитивних тастера, сензора осетљивих на притисак и линеарног мотора за замену физичких тастера. Кинеска марка каже да и ови тастери делују и током рушења и квара на систему.

Постоји мало тачкано подручје које вам показује где се тастер за укључивање налази на десној страни уређаја, али мораћете да осећате око себе ако желите да подесите јачину звука док је екран искључен. Иначе, на десној страни екрана лебде постојани виртуелни тастери који приказују где се тастери налазе на телефону, јер их физички не можете да видите.

Дугмад су била помало фрустрирајућа када бих се користио са уређајем, а лично мислим да смо мало превазиђени пре него што ово постане одржива опција за паметне телефоне. ХТЦ-ов У12 Плус потпуно је отпао због примене дизајна без дугмета, са пар-пара, и на било ком уређају лепо је осећати тастере без гледања у телефон.

Звучници се одмарају иза дисплеја и звуче одлично.

Виво Апек 2019 задржава технологију Сцреен СоундЦастинг која се користи у претходном концепту Апек-а, омогућавајући јој одбацивање традиционалних звучника у корист коришћења екрана. Ови звучници звуче прилично добро и ефективно делују као опција за предње пуцање за оне који воле звук који им је пухнуо у лице. Много преферирам ову методу у односу на друга решења и драго ми је што је Виво успео да је имплементира у тако високом квалитету.

Иначе, Апек 2019 концепт такође нуди Снапдрагон 855 чипсет, 12 ГБ РАМ-а, 256 ГБ фиксне меморије и 5Г подршку - нешто што вероватно није важно с обзиром да овај уређај неће се лансирати комерцијално. Могућност 5Г још увек је корисна да покаже да Виво у ствари може да направи 5Г телефон за масовно тржиште.

Виво Апек 2019 изгледа прелепо и одлично се држи. Одливен је од чврстог комада стакла различите дебљине, названог Супер Унибоди. Већ смо видели моделе унибоди-а, али потпуни недостатак празнина на странама Апек-а 2019 заиста се истиче.

Телефон је прилично важан у рукама, али по мом мишљењу, крађа је само учврстила осећај високог квалитета новог Апека.

Иако концепт Виво Апек 2019 у ствари неће бити лансиран, цоол је видети нове иновације које Виво развија за паметне телефоне 2019. године. Компанија је сваког квартала 2018. године пустила нови и иновативан уређај, па се не бисмо изненадили ако видели смо да неке од технологија Виво Апек 2019 пролазе кроз следећи Виво Нек уређај.

Шта ви мислите о концепту Виво Апек 2019? Да ли је ово будућност дизајна паметних телефона? Обавестите нас!

Гоогле Пикел 4 и 4 КСЛ су коначно ту. Иако волимо многе аспекте најновијих Гооглеових водећих бродова, неколико разочаравајућих аспеката постављају нам питање да ли задовољавају њихову високу цену. Ср...

Након гомиле нагађања и датума који су процурили, сада имамо потпуну потврду о датуму лансирања Гоогле Пикел 4 и Гоогле Пикел 4 КСЛ: 15. октобра 2019. Као и прошле године, догађај ће се одржати у Нев ...

Препоручује Се